Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oudh Sensuel Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες και άνδρες

Oudh Sensuel Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Oudh Sensuel Comptoir Sud Pacifique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oudh Sensuel από Comptoir Sud Pacifique είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oudh Sensuel κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emmanuelle Juilliard. Η νότα κορυφής είναι πέταλα τριαντάφυλλου; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, πατσουλί και λευκός μόσχος.

πέταλα τριαντάφυλλου

σαφράν σανδαλόξυλο

Ουντ πατσουλί λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oudh Sensuel by Comptoir Sud Pacifique.

Oudh Sensuel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Oudh Sensuel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comptoir Sud Pacifique Oudh Sensuel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oudh Sensuel by Comptoir Sud Pacifique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oudh Sensuel by Comptoir Sud Pacifique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Bois des Iles Gabriela Sabatini Devotion for Men Calvin Klein Euphoria Men Intense David & Victoria Beckham Signature for Him Bois 1920 Vetiver Ambrato Herve Leger Herve Leger Etro Patchouly Donna Karan Cashmere Mist Luxe Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Arno Sorel Homme Penhaligon`s Zizonia Le Labo Another 13