Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Camelia Corine de Farme για γυναίκες

Camelia Corine de Farme για γυναίκες

Camelia από Corine de Farme είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, γάλβανο και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής γάλβανο Φραγκοστάφυλλο

ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο

Μόσχος δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Camelia by Corine de Farme.

Camelia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corine de Farme Camelia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corine de Farme Camelia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Camelia by Corine de Farme. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Camelia by Corine de Farme αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Escada Escada 2005 Sisley Eau de Campagne Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Creed Feuille Verte Betty Barclay Amazing Love Panouge Isabey Fleur Nocturne Avon U by Ungaro Fever Ayala Moriel Schizm DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Molyneux Le Chic Galimard Soir De Grasse