Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

High School Musical Corine de Farme για γυναίκες

High School Musical Corine de Farme για γυναίκες

High School Musical από Corine de Farme είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινο μήλο και ρόδι; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

κόκκινο μήλο ρόδι

Λωτός ορχιδέα

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about High School Musical by Corine de Farme.

High School Musical Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corine de Farme High School Musical fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corine de Farme High School Musical, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει High School Musical by Corine de Farme. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για High School Musical by Corine de Farme αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Givenchy Givenchy Lights Avon Urban Flowers Tokyo Avon Make Me Wonder Usher UR for Women Carolina Gynning Go Girl! Hanae Mori Hanae Mori N01 Halle Berry Reveal Popy Moreni Popy Moreni de Fete