Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Los Angeles Night Corine de Farme για γυναίκες

Los Angeles Night Corine de Farme για γυναίκες

Los Angeles Night από Corine de Farme είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων, κόκκινα μούρα, ροδάκινο και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

Νότες φρούτων κόκκινα μούρα ροδάκινο Εσπεριδοειδή

Λευκά  άνθη τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Los Angeles Night by Corine de Farme.

Los Angeles Night Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corine de Farme Los Angeles Night fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corine de Farme Los Angeles Night, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Los Angeles Night by Corine de Farme. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Los Angeles Night by Corine de Farme αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Avon Treselle Seduction Joop! Joop! Berlin Ormonde Jayne Frangipani Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys Ella Mikao Yujin Floa Marc Jacobs Pomegranate Splash Celine Dion Pure Brilliance L`Occitane en Provence Rose Neroli