Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

M'zelle Ananas Chantilly Corine de Farme για γυναίκες

M'zelle Ananas Chantilly Corine de Farme για γυναίκες

τροπικό
caramel

M'zelle Ananas Chantilly από Corine de Farme είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς και φράουλα; οι μεσαίες νότες είναι Καραμέλα και γάλα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, γιασεμί, Βανιλια και Καρύδα.

ανανάς φράουλα

Καραμέλα γάλα

Μόσχος γιασεμί Βανιλια Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about M'zelle Ananas Chantilly by Corine de Farme.

M'zelle Ananas Chantilly Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει M'zelle Ananas Chantilly by Corine de Farme. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για M'zelle Ananas Chantilly by Corine de Farme αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Luciano Soprani Flirt Issimo mark. mark Jewel Crabtree & Evelyn Found Giorgio Beverly Hills Red 2 IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Bijan Bijan VIP Women Smell Bent Hungry Hungry Hippies Nina Ricci Le Paradis de Nina Revlon Pink Happiness Delicate Moments Ulric de Varens Ottomane Naomi Campbell Naomi