Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Tabac Spirit Corine de Farme για άνδρες

Tabac Spirit Corine de Farme για άνδρες

ταμπάκο

Tabac Spirit από Corine de Farme είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι, φασκόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Γεράνι φασκόμηλο Περγαμόντο

πατσουλί ταμπάκο

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tabac Spirit by Corine de Farme.

Tabac Spirit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corine de Farme Tabac Spirit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corine de Farme Tabac Spirit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tabac Spirit by Corine de Farme. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tabac Spirit by Corine de Farme αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Black Walnut Perry Ellis 360° Blue for Men Mypa Madonna Men Oriflame Signature Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Lanvin Vetyver Jardin de France Eau boisee Perfumer`s Workshop Samba Red Man David & Victoria Beckham Pure Instinct Histoires de Parfums Noir Patchouli Smell Bent Thai'd Down Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme