Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Witch Irma Corine de Farme για γυναίκες

τροπικό
aquatic
ozoνώδες

Witch Irma από Corine de Farme είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , κόκκινη σταφίδα και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο και παπάγια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και βατόμουρο.

πορτοκάλι κόκκινη σταφίδα καρπούζι

ροδάκινο παπάγια

Μόσχος βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Witch Irma by Corine de Farme.

Witch Irma Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corine de Farme Witch Irma fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corine de Farme Witch Irma, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Witch Irma by Corine de Farme. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Witch Irma by Corine de Farme αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Neil Morris Aegean Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Usher UR for Men Jo Malone Pomegranate Noir Sage Machado Amber & Carnelian CB I Hate Perfume Gathering Apples Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Remy Latour Cigar Avon Blue Rush Intense Vero Profumo kiki eau de parfum Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical