Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Witch Taranee Corine de Farme για γυναίκες

αμύγδαλο
ξινό
απαλό πικάντικο

Witch Taranee από Corine de Farme είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι ραβέντι και γλυκόρριζα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Βανιλια και Σύκο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Αμύγδαλο.

ραβέντι γλυκόρριζα

ίριδα Βανιλια Σύκο

Μόσχος Αμύγδαλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Witch Taranee by Corine de Farme.

Witch Taranee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corine de Farme Witch Taranee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corine de Farme Witch Taranee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Witch Taranee by Corine de Farme. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Witch Taranee by Corine de Farme αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange NafNaf Graffiti Vanilla L`Occitane en Provence Rose Confite Elizabeth Arden 5th Avenue Style Coty Ici Escada Desire Me Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Stacked Style Como Crema Gale Hayman Delicious Chocolate Pamela Anderson Malibu Night