Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson για άνδρες

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson για άνδρες

απαλό πικάντικο

Eau de Cobson Orange-Bergamot από Corinne Cobson είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , ροζ πιπέρι, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο.

πορτοκάλι ροζ πιπέρι Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cobson Orange-Bergamot by Corinne Cobson.

Eau de Cobson Orange-Bergamot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cobson Orange-Bergamot by Corinne Cobson. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cobson Orange-Bergamot by Corinne Cobson αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Hugo Boss Boss in Motion edition IV Campos de Ibiza Mandarina Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Cattier Eau du Verger Lalique Lalique White Amouage Arcus O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Lush Icon JoAnne Bassett Versailles Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu