Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Costes 2 Costes για γυναίκες και άνδρες

Costes 2 Costes για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
Costes 2 Costes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Costes 2 από Costes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Costes 2 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Κανέλα, Βενζόη , βάμμα ρόδου, Γεράνι και ξύλο γκουαϊακ.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Κανέλα Βενζόη βάμμα ρόδου Γεράνι ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Costes 2 by Costes.

Costes 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Costes Costes 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Costes Costes 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Costes 2 by Costes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Costes 2 by Costes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Wish Turquoise Diamond Vera Wang Sheer Veil Valentino Rock`n`Rose Couture Christian Dior Dior Passage No.9 Estée Lauder Bali Dream Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Helena Rubinstein Wanted Bruno Acampora Blu Antonia`s Flowers Floret Henri Bendel Vanilla Flower L`Occitane en Provence Fleur Cherie Scaasi Scaasi