Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Costes 2 Costes για γυναίκες και άνδρες

Costes 2 Costes για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
Costes 2 Costes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Costes 2 από Costes είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Costes 2 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Κανέλα, Βενζόη , βάμμα ρόδου, Γεράνι και ξύλο γκουαϊακ.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Κανέλα Βενζόη βάμμα ρόδου Γεράνι ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Costes 2 by Costes.

Costes 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Costes Costes 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Costes Costes 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Costes 2 by Costes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Costes 2 by Costes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paul Smith Paul Smith Rose Memo Sundance Blumarine Blu Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Bijan DNA Femme Novae Plus Pearl Pink Kenzo Eau De Fleur de Soie Paul Sebastian Casual S.T. Dupont Passenger for Women Clinique Clinique Happy Summer Spray Caswell Massey Lily of the Valley Adrien Arpel Adri Essence