Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fatale Coty για γυναίκες

Fatale Coty για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Fatale από Coty είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fatale κυκλοφόρησε το έτος 1988. Η νότα κορυφής είναι νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, νάρκισσος, γαρδένια, τουμπερόζα, αγιόκλημα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, δρυς βρύα και Κεχριμπάρι.

νότες πρασίνου

Γαρύφαλλο γιασεμί νάρκισσος γαρδένια τουμπερόζα αγιόκλημα τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fatale by Coty.

Fatale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coty Fatale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coty Fatale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fatale by Coty. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fatale by Coty αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Nina Ricci Love in Paris Trance Essence Pink Kat Fragonard Fleur D`oranger Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Guerlain Idylle Calypso Christiane Celle Calypso Rose Lili Bermuda Oleander TerraNova Pikake La Bouquetiere Iris Du Ciel Sabon Aviv (Jasmine)