Σχεδιαστές » C » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

L'Aimant Coty για γυναίκες

L'Aimant Coty για γυναίκες

αλδεϋδικό
L'Aimant Coty για γυναίκες Βίντεο
L'Aimant Coty για γυναίκες Εικόνες L'Aimant Coty για γυναίκες Εικόνες L'Aimant Coty για γυναίκες Εικόνες

L'Aimant από Coty είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. L'Aimant κυκλοφόρησε το έτος 1927. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Roubert. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο, ροδάκινο και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

νερόλι Περγαμόντο ροδάκινο Αλδεϋδες

γιασεμί Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο ορχιδέα

Βέτιβερ Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Aimant by Coty.

L'Aimant Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coty L'Aimant fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coty L'Aimant, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Aimant by Coty. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Aimant by Coty αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Karl Lagerfeld Lagerfeld Femme Tommy Hilfiger Tommy Girl Jeans Maurer & Wirtz Nonchalance Annick Goutal Folavril Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Fred Hayman Hollywood ID Parfums Eclat d`Orient Les Parfums de Rosine Rose d`Amour Clinique Clinique Wrappings Gianfranco Ferre Ferre Sprezzatura 746 Amore Segreto Coty Lady Stetson