Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Origan Coty για γυναίκες

L`Origan Coty για γυναίκες

L`Origan Coty για γυναίκες Εικόνες L`Origan Coty για γυναίκες Εικόνες L`Origan Coty για γυναίκες Εικόνες L`Origan Coty για γυναίκες Εικόνες

L`Origan από Coty είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L`Origan κυκλοφόρησε το έτος 1905. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Coty. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , κόλιανδρος, πιπέρι και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, καρυκεύματα, γιασεμί, Βιολέτα, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Κέδρος της Βιρτζίνιας, θυμίαμα, Μόσχος, σανδαλόξυλο, Βανίλια, μοσχογαλιά και κουμαρίνη.

Περγαμόντο πορτοκάλι κόλιανδρος πιπέρι ροδάκινο

μοσχοκάρυδο καρυκεύματα γιασεμί Βιολέτα τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Βενζόη Κέδρος της Βιρτζίνιας θυμίαμα Μόσχος σανδαλόξυλο Βανίλια μοσχογαλιά κουμαρίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Origan by Coty.

L`Origan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coty L`Origan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coty L`Origan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Origan by Coty. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Origan by Coty αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush L`Erbolario Acacia Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Acca Kappa Hibiscus Molinard 160 DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Caron French Cancan Caswell Massey Lilac Dana Black Lace Elizabeth Arden Pretty Limited Edition Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus