Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Stetson Black Coty για άνδρες

Stetson Black Coty για άνδρες

Stetson Black από Coty είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Stetson Black κυκλοφόρησε το έτος 2005. Η νότα κορυφής είναι σανδαλόξυλο; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, Λεβάντα και νότες ξύλων; η νότα της βάσης είναι καστόρι ,σουέτ. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα της κατηγορίας FiFi Award Fragrance of The Year Men`s Popular Appeal 2006.

σανδαλόξυλο

καρυκεύματα Λεβάντα νότες ξύλων

καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Stetson Black by Coty.

Stetson Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Coty Stetson Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Coty Stetson Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Stetson Black by Coty. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Stetson Black by Coty αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Bvlgari BLV Pour Homme Baldessarini Del Mar Baldessarini Ayala Moriel Immortelle L`Amour Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Olivier Durbano Amethyst Romeo Gigli Laki Smell Bent Violet Tendencies Mazzolari Vetiver Esteban Bois Plume Bath and Body Works Oak Intelligent Nutrients Restore