Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Courreges 2020 Courreges για γυναίκες

Courreges 2020 Courreges για γυναίκες

aquatic

Courreges 2020 από Courreges είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Courreges 2020 κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, ροδάκινο , αχλάδι και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα βιολέτας, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

Φραγκοστάφυλλο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς ροδάκινο αχλάδι Ροδόξυλο Βραζιλίας

ρίζα βιολέτας γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Courreges 2020 by Courreges.

Courreges 2020 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Courreges Courreges 2020 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Courreges Courreges 2020, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Courreges 2020 by Courreges. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Courreges 2020 by Courreges αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Givenchy My Givenchy Escada Ocean Blue Alfred Sung Shi Elizabeth Arden Green Tea Summer Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Fragonard Cerisier en Fleurs Franck Olivier Private Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Pupa In Case of Love Love Passport Juliet Love Letter Joya FvsS: Composition No. 1