Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Summer Hill Crabtree & Evelyn για γυναίκες

Summer Hill Crabtree & Evelyn για γυναίκες

Summer Hill από Crabtree & Evelyn είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Summer Hill κυκλοφόρησε το έτος 1991. Το άρωμα περιέχει άνθη πορτοκαλιάς, κρίνος, φρέζια, ροδάκινο , Λευκά άνθη, νότες ξύλων, γρασίδι, αγριολούλουδα και Νότες φρούτων.

άνθη πορτοκαλιάς κρίνος φρέζια ροδάκινο Λευκά  άνθη νότες ξύλων γρασίδι αγριολούλουδα Νότες φρούτων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Summer Hill by Crabtree & Evelyn.

Summer Hill Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Crabtree & Evelyn Summer Hill fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Crabtree & Evelyn Summer Hill, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Summer Hill by Crabtree & Evelyn. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Summer Hill by Crabtree & Evelyn αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Tender Light Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei L`Artisan Parfumeur Verte Violette L`Erbolario Mimosa Jardin de France Lilas Revillon Detchema Ayala Moriel Zohar DSH Perfumes June Bride Serge Lutens Bas de Soie Montale So Flowers Romane Vida Tiger Lily Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947