Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Acier Aluminium Creed για άνδρες

Acier Aluminium Creed για άνδρες

Acier Aluminium Creed για άνδρες Εικόνες Acier Aluminium Creed για άνδρες Εικόνες

Acier Aluminium από Creed είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Acier Aluminium κυκλοφόρησε το έτος 1973. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι James Henry Creed Fifth Generation. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα και Νότες φρούτων; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια και Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο

καρυκεύματα Νότες φρούτων

Βανιλια Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acier Aluminium by Creed.

Acier Aluminium Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Acier Aluminium fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Acier Aluminium, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acier Aluminium by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acier Aluminium by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Thierry Mugler Innocent Illusion Avon Full Speed Victoria`s Secret Very Sexy for Him Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Diptyque L'Eau de Neroli Hermes Concentre d`Orange Verte Sisley Sisley Eau de 3 O Boticario Uomini Sport Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Penhaligon`s Eau de Verveine Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Ortigia Sicilia Orange Blossom