Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Angelique Encens Creed για γυναίκες

Angelique Encens Creed για γυναίκες

Angelique Encens από Creed είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Angelique Encens κυκλοφόρησε το έτος 1933. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henry Creed Fourth Generation. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, τουμπερόζα, Αγγελική, Κεχριμπάρι, θυμίαμα, Βανιλια και τριαντάφυλλο.

γιασεμί τουμπερόζα Αγγελική Κεχριμπάρι θυμίαμα Βανιλια τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Angelique Encens by Creed.

Angelique Encens Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Angelique Encens fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Angelique Encens, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Angelique Encens by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Angelique Encens by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel La Prairie Silver Rain Panouge Isabey Gardenia Guerlain Terracotta Voile d'Ete Revlon Charlie Gold Revlon Charlie Red Lancaster Aquasun Dolce&Gabbana L`eau The One Red Pearl Silver Ring Chiemsee Wildcard! LR Heidi Klum Andrea Maack Sharp