Σχεδιαστές » C » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Baie de Genievre Creed για γυναίκες και άνδρες

Baie de Genievre Creed για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
Baie de Genievre Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Baie de Genievre από Creed είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Baie de Genievre κυκλοφόρησε το έτος 1982. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρφι και ιουνίπερος; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ και Βέτιβερ.

Περγαμόντο Κανέλα

μοσχοκάρφι ιουνίπερος

Ζωϊκό Άμπερ Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baie de Genievre by Creed.

Baie de Genievre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Baie de Genievre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Baie de Genievre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baie de Genievre by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baie de Genievre by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chaumet Chaumet Homme Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella Bruno Banani Bruno Banani Man Liz Claiborne Claiborne Sport Adidas Adidas 3 Frozen Avon Pro Sport Tournament Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer L`Erbolario Verde Jasper Conran Jasper Conran II Man Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Julian Rouas Swing version two