Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Citrus Bigarrade Creed για γυναίκες και άνδρες

Citrus Bigarrade Creed για γυναίκες και άνδρες

Citrus Bigarrade Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Citrus Bigarrade από Creed είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Citrus Bigarrade κυκλοφόρησε το έτος 1901. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henry Creed Fourth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Εσπεριδοειδή; η μεσαία νότα είναι νερόλι; η νότα της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή

νερόλι

Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citrus Bigarrade by Creed.

Citrus Bigarrade Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Citrus Bigarrade fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Citrus Bigarrade, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citrus Bigarrade by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citrus Bigarrade by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Lancome O de Lancome Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Myrurgia 1916 Calypso Christiane Celle Calypso The Carolina Herrera 212 H2O Antica Farmacista Grapefruit Tonatto Profumi Iss Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier JoAnne Bassett Sparkling Citrus Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Adolfo Dominguez Azahar