Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cuir de Russie Creed για άνδρες

Cuir de Russie Creed για άνδρες

καπνιστό

Cuir de Russie από Creed είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Cuir de Russie κυκλοφόρησε το έτος 1953. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι James Henry Creed Fifth Generation. Το άρωμα περιέχει νερόλι, Σημύδα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, στίραξ, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και δέρμα.

νερόλι Σημύδα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι στίραξ Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuir de Russie by Creed.

Cuir de Russie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Cuir de Russie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Cuir de Russie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuir de Russie by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuir de Russie by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Tsar Lalique Lalique Pour Homme Avon Wish of Peace Campos de Ibiza Cedro Otto Kern Cycle Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Lotto Gravity Power for Men Bella Bellissima Perfect Man CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen