Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleur de The Rose Bulgare Creed για γυναίκες

Fleur de The Rose Bulgare Creed για γυναίκες

Fleur de The Rose Bulgare Creed για γυναίκες Εικόνες

Fleur de The Rose Bulgare από Creed είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleur de The Rose Bulgare κυκλοφόρησε το έτος 1890. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henry Creed Third Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; η νότα της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή

πράσινο τσάι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur de The Rose Bulgare by Creed.

Fleur de The Rose Bulgare Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Fleur de The Rose Bulgare fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Fleur de The Rose Bulgare, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur de The Rose Bulgare by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur de The Rose Bulgare by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Liz Claiborne Realities Original Princesse Marina De Bourbon Reverence Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Boucheron Boucheron Eau Legere Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Floris Edwardian Bouquet Molyneux Modern Quartz Cale Fragranze d’Autore Ozio D.S. & Durga Cowgirl Grass Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier