Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleurissimo Creed για γυναίκες

Fleurissimo Creed για γυναίκες

τουμπερόζα
Fleurissimo Creed για γυναίκες Εικόνες Fleurissimo Creed για γυναίκες Εικόνες

Fleurissimo από Creed είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleurissimo κυκλοφόρησε το έτος 1956. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι James Henry Creed Fifth Generation. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τουμπερόζα, Βιολέτα και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; η νότα της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο

ίριδα τουμπερόζα Βιολέτα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleurissimo by Creed.

Fleurissimo Σχόλια Αρωμάτων

Cyclamenia
Cyclamenia

Πριγκηπικό άρωμα εμπνευσμένο από την απαράμιλλη ομορφιά της Γκρέης Κέλι , η οποία το φόρεσε την ημέρα του γάμου της όπως φαίνεται στην φωτογραφία πάνω στη σελίδα του αρώματος (φωτογραφία της Γκρέης από το γάμο της).

Feb
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Fleurissimo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Fleurissimo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleurissimo by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleurissimo by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Crystalline Aqaba Midnight Sun Brooks Brothers New York for Ladies Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Demeter Fragrance Lilac Oriflame Delight Le Jardin Retrouve The Lys Yardley Heritage Collection: Orange Blossom JoAnne Bassett Camille Lolita Lempicka Eau de Desir Orlane Autour de la Rose Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete