Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Imperatrice Eugenie Creed για γυναίκες

Imperatrice Eugenie Creed για γυναίκες

Imperatrice Eugenie από Creed είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Imperatrice Eugenie κυκλοφόρησε το έτος 1862. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henry Creed Third Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί Ιταλίας και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

Περγαμόντο λεμόνι

γιασεμί Ιταλίας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Imperatrice Eugenie by Creed.

Imperatrice Eugenie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Imperatrice Eugenie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Imperatrice Eugenie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Imperatrice Eugenie by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Imperatrice Eugenie by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Van Cleef & Arpels Murmure Rochas Tocadilly Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Tiffany Tiffany Tom Tailor Ocean for Women Fragonard Maman Cherie Diptyque Do Son Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Donna Karan Pure DKNY Simone Cosac Profumi Bianca