Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Imperial Millesime Creed για γυναίκες και άνδρες

Imperial Millesime Creed για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
salty
Imperial Millesime Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Imperial Millesime Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Imperial Millesime από Creed είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Imperial Millesime κυκλοφόρησε το έτος 1995. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων και θαλασσινό αλάτι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Μανταριν ορανζ, λεμόνι Σικελίας και Περγαμόντο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, νότες ξύλων και θαλασσινές νότες.

Νότες φρούτων θαλασσινό αλάτι

ίριδα Μανταριν ορανζ λεμόνι Σικελίας Περγαμόντο

Μόσχος νότες  ξύλων θαλασσινές νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Imperial Millesime by Creed.

Imperial Millesime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Imperial Millesime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Imperial Millesime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Imperial Millesime by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Imperial Millesime by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Calvin Klein Calvin Yves Saint Laurent L'Homme Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Burberry Touch for Men Al-Rehab Silver Marc Jacobs Marc Jacobs Men Christian Dior Dior Homme Cologne Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Paul Smith Paul Smith Men Guerlain Vetiver Pour Elle Faconnable Faconnable Damien Bash Omen