Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Irisia Creed για γυναίκες

Irisia Creed για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1

Irisia Creed για γυναίκες Εικόνες

Irisia από Creed είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Irisia κυκλοφόρησε το έτος 1968. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι James Henry Creed Fifth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μιμόζα, Μανταριν ορανζ και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τουμπερόζα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Βανίλια, βρύα δριός και Κέδρος.

Περγαμόντο μιμόζα Μανταριν ορανζ ροδάκινο

ίριδα τουμπερόζα Βιολέτα

Ζωϊκό Άμπερ σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Βανίλια βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Irisia by Creed.

Irisia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Irisia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Irisia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Irisia by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Irisia by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annayake Hanami Gucci Envy Me 2 Serge Lutens Sa Majeste la Rose Al-Rehab Nebras Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Stella Cadente Miss Me Roger & Gallet Eau de The Vert Tartine et Chocolat Ptisenbon Vicky Tiel Ethere Caesars World Ferentina Project D by Dannii and Tabitha Dawn Intelligent Nutrients Focus