Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Love in Black Creed για γυναίκες

Love in Black Creed για γυναίκες

Love in Black Creed για γυναίκες Εικόνες Love in Black Creed για γυναίκες Εικόνες Love in Black Creed για γυναίκες Εικόνες

Love in Black από Creed είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Love in Black κυκλοφόρησε το έτος 2008. Love in Black έχει δημιουργηθεί από Olivier Creed Sixth Generation και Erwin Creed Seventh Generation. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα Ιταλίας, Κέδρος της Βιρτζίνιας και αγριολούλουδα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γαρίφαλο και Μόσχος; οι νότες της βάσης είναι Φραγκοστάφυλλο και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας.

Βιολέτα Ιταλίας Κέδρος της Βιρτζίνιας αγριολούλουδα

ίριδα γαρίφαλο Μόσχος

Φραγκοστάφυλλο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love in Black by Creed.

Love in Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Love in Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Love in Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love in Black by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love in Black by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cinq Mondes Rituel de Kyoto Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose Potter & Moore Orange Flower and Amber REN Rosa Maya Aftelier Jasmine Single By Kilian Love and Tears Avon Urban Flowers Paris Floris Tuberose Voluspa Enfleurage Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps