Σχεδιαστές » C » Δερμα « Ομάδες

Royal English Leather Creed για γυναίκες και άνδρες

Royal English Leather Creed για γυναίκες και άνδρες

Royal English Leather Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Royal English Leather από Creed είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Royal English Leather κυκλοφόρησε το έτος 1781. Royal English Leather έχει δημιουργηθεί από James Henry Creed First Generation και Olivier Creed Sixth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι Ζωϊκό Άμπερ; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

Ζωϊκό Άμπερ

δέρμα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Royal English Leather by Creed.

Royal English Leather Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Royal English Leather fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Royal English Leather, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Royal English Leather by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Royal English Leather by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Montale Aoud Cuir d’Arabie Esteban Cuir Halston Halston Z14 Pierre Balmain Jolie Madame biehl parfumkunstwerke gs02 Diesel Only The Brave by Bunka Adidas Adidas Dare Krigler Lieber Gustav Neil Morris Fetish Susan D. Owens Heir Amouage Memoir Man S-Perfume Se-x