Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Silver Mountain Water Creed για γυναίκες και άνδρες

Silver Mountain Water Creed για γυναίκες και άνδρες

Silver Mountain Water Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Silver Mountain Water από Creed είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Silver Mountain Water κυκλοφόρησε το έτος 1995. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι γάλβανο, Μόσχος, σανδαλόξυλο και Πετιτ γκρέιν.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

πράσινο τσάι Φραγκοστάφυλλο

γάλβανο Μόσχος σανδαλόξυλο Πετιτ γκρέιν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silver Mountain Water by Creed.

Silver Mountain Water Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Silver Mountain Water fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Silver Mountain Water, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silver Mountain Water by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silver Mountain Water by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Ferrari Ferrari Extreme David & Victoria Beckham Instinct After Dark Mary Kay Domain Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Maitre Parfumeur et Gantier Baime Acca Kappa White Moss Masaki Matsushima M;0°С Men Masaki Matsushima M; Men Ocean Pacific OP Blend L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Calum Best Calum Lord`s Jester Demeter