Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Spring Flower Creed για γυναίκες

Spring Flower Creed για γυναίκες

aquatic
Spring Flower Creed για γυναίκες Εικόνες

Spring Flower από Creed είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Spring Flower κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, ροδάκινο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Ζωϊκό Άμπερ.

πεπόνι ροδάκινο Μήλο

γιασεμί τριαντάφυλλο

Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Spring Flower by Creed.

Spring Flower Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Spring Flower fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Spring Flower, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Spring Flower by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Spring Flower by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Gucci Envy Me Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Burberry Burberry Summer Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Barbie Barbie Modelo Nicolas Danila Aboriginal Gardens Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo Marc de la Morandiere Ayako Montale Roses Elixir Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby