Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Tabarome Creed για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

ταμπάκο
Tabarome Creed για άνδρες Εικόνες

Tabarome από Creed είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Tabarome κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και μανταρίνι; η μεσαία νότα είναι τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Ζωϊκό Άμπερ, σανδαλόξυλο, ταμπάκο και δέρμα.

Περγαμόντο μανταρίνι

τζίντζερ

πατσουλί Ζωϊκό Άμπερ σανδαλόξυλο ταμπάκο δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tabarome by Creed.

Tabarome Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Tabarome fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Tabarome, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tabarome by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tabarome by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Maurer & Wirtz Tabac Man Tom Tailor New Experience Man Nautica Nautica Competition Halston Unbound for Men Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Etro Lemon Sorbet Geo. F. Trumper Eau de Quinine Rochas Moustache Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Montblanc Presence Cool Galimard Flibustier