Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tubereuse Indiana Creed για γυναίκες

Tubereuse Indiana Creed για γυναίκες

τουμπερόζα
Tubereuse Indiana Creed για γυναίκες Εικόνες Tubereuse Indiana Creed για γυναίκες Εικόνες

Tubereuse Indiana από Creed είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tubereuse Indiana κυκλοφόρησε το έτος 1980. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι τεμπέρι Ινδίας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο

τεμπέρι Ινδίας

Βανίλια Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tubereuse Indiana by Creed.

Tubereuse Indiana Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Tubereuse Indiana fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Tubereuse Indiana, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tubereuse Indiana by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tubereuse Indiana by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Violet I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Prince Matchabelli Aviance Night Musk Emanuel Ungaro Fleur de Diva Bijan DNA Femme Britney Spears Curious Heart Arrogance Angelique Arrogance Jardin de France Lilas Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Xerjoff Ibitira Pacifica Lotus Garden Zara Zara Collection Woman