Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanisia Creed για γυναίκες

Vanisia Creed για γυναίκες

Vanisia Creed για γυναίκες Εικόνες Vanisia Creed για γυναίκες Εικόνες

Vanisia από Creed είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Vanisia κυκλοφόρησε το έτος 1987. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανιλια και Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanisia by Creed.

Vanisia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Vanisia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Vanisia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanisia by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanisia by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Davidoff Relax Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Escentric Molecules Molecule 02 Matthew Williamson Warm Sand Demeter Fragrance Beeswax Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Jardin de France Angelique Sonoma Scent Studio Ambre Noir Le Labo Poivre 23 London Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Aesop Mystra