Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

καρύδα
τροπικό
milky
Virgin Island Water Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Virgin Island Water από Creed είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Virgin Island Water κυκλοφόρησε το έτος 2007. Virgin Island Water έχει δημιουργηθεί από Olivier Creed Sixth Generation και Erwin Creed Seventh Generation. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Καρύδα, μανταρίνι Σικελίας και Λευκό Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ, Ινδικό γιασεμί, ιβίσκος και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, καλαμοσάγχαρο και λευκό ρούμι.

λάιμ Καρύδα μανταρίνι Σικελίας Λευκό Περγαμόντο

τζίντζερ Ινδικό γιασεμί ιβίσκος Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος καλαμοσάγχαρο λευκό ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Virgin Island Water by Creed.

Virgin Island Water Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Virgin Island Water fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Virgin Island Water, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Virgin Island Water by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Virgin Island Water by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Mexx Mexx Woman Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange L`Occitane en Provence Ruban d'Orange L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer L`Erbolario Bergamot Fragonard Citron Jardin de France Citron vert Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Creed Citrus Bigarrade Detaille Fleur Melvita Lime Le Labo Orange Discrete