Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

καρύδα
τροπικό
ρούμι
Virgin Island Water Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Virgin Island Water από Creed είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Virgin Island Water κυκλοφόρησε το έτος 2007. Virgin Island Water έχει δημιουργηθεί από Olivier Creed Sixth Generation και Erwin Creed Seventh Generation. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Καρύδα, μανταρίνι Σικελίας και Λευκό Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ, Ινδικό γιασεμί, ιβίσκος και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, καλαμοσάγχαρο και λευκό ρούμι.

λάιμ Καρύδα μανταρίνι Σικελίας Λευκό Περγαμόντο

τζίντζερ Ινδικό γιασεμί ιβίσκος Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος καλαμοσάγχαρο λευκό ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Virgin Island Water by Creed.

Virgin Island Water Σχόλια Αρωμάτων

Morticia
Morticia

Αγόρασα ένα δείγμα από τούτο πριν κάτι μήνες και όταν το δοκίμασα σίγουρα δεν περίμενα κάτι τέτοιο. Περίμενα κάτι σε κυριλέ ψιλοεξωτική μυρωδιά λόγω της καρύδας κι αντ' αυτού πήρα κάτι σε κυριλέ αρωματικό ντουλάπας. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να προσβάλω τις μύτες όσων τους αρέσει-άλλωστε γούστα είναι αυτά-αλλά εμένα μου θύμισε ένα σκωροκτόνο που έβαζε μια φίλη στις ντουλάπες. Δεν ξέρω τι έφταιξε στην περίπτωσή μας αλλά ο συνδυασμός τζίντζερ-καρύδα-λάιμ-ρούμι μου έβγαλε μια linear μυρωδιά που δε μου εκανε καμία αίσθηση. Κι όπως λεν και στο χωρίο μου πολύ λάδι και τηγανίτα τίποτα...

Sep
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Virgin Island Water fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Virgin Island Water, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Virgin Island Water by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Virgin Island Water by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Estée Lauder Alliage Sport Christian Tortu L`Eau de Cologne Boadicea the Victorious Energizer Creed Orange Spice Parfums Berdoues Viola Odorata Caswell Massey Pomegranate Truefitt & Hill West Indian Limes M. Micallef Pomelos Niven Morgan Blue Scent Lush Day of the Dead Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange Coleen Rooney Coleen X Summer