Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed για γυναίκες και άνδρες

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed για γυναίκες και άνδρες

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Zeste Mandarine Pamplemousse από Creed είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Zeste Mandarine Pamplemousse κυκλοφόρησε το έτος 1975. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Creed Sixth Generation. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι Λευκά άνθη; η νότα της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

Λευκά  άνθη

Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zeste Mandarine Pamplemousse by Creed.

Zeste Mandarine Pamplemousse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Creed Zeste Mandarine Pamplemousse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Creed Zeste Mandarine Pamplemousse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zeste Mandarine Pamplemousse by Creed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zeste Mandarine Pamplemousse by Creed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Caron Eaux de Caron Fraiche Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Comme des Garcons Energy C Lime Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Hermes Aroma d`Orange Verte Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete DSH Perfumes Pamplemousse Carolina Herrera 212 H2O Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Jalaine Citrus Dream Caswell Massey Lime