Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Cashmere for Women Cristiano Fissore για γυναίκες

Cashmere for Women Cristiano Fissore για γυναίκες

καπνιστό
Cashmere for Women Cristiano Fissore για γυναίκες Εικόνες

Cashmere for Women από Cristiano Fissore είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cashmere for Women κυκλοφόρησε το έτος 2007. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Μύρο.

Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανίλια Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cashmere for Women by Cristiano Fissore.

Cashmere for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cristiano Fissore Cashmere for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cristiano Fissore Cashmere for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cashmere for Women by Cristiano Fissore. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cashmere for Women by Cristiano Fissore αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Attraction Kate Moss Kate Olivier Strelli The World Is Wonderful Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Esteban Patchouli Liz Claiborne Mambo Mix Lulu Castagnette Lulu Lacoste Femme de Lacoste Jil Sander Style Soft The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Stendhal Elixir Noir Crabtree & Evelyn Iris