Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cuba Gold Cuba Paris για άνδρες

Cuba Gold Cuba Paris για άνδρες

Το είχα : 1

Cuba Gold Cuba Paris για άνδρες Εικόνες Cuba Gold Cuba Paris για άνδρες Εικόνες

Cuba Gold από Cuba Paris είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, βετιβέρ, Περγαμόντο, νότες ξύλων και γιασεμί.

Λεβάντα βετιβέρ Περγαμόντο νότες ξύλων γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuba Gold by Cuba Paris.

Cuba Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cuba Paris Cuba Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cuba Paris Cuba Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuba Gold by Cuba Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuba Gold by Cuba Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Masculine Lacoste Hot Play Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Byredo Gypsy Water La Perla GrigioPerla Hedo White Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Weil So Weil Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Roxana Illuminated Perfume Sierra Akon Konvict Homme Emanuel Ungaro Apparition Cobalt