Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Terraforte Culti για γυναίκες και άνδρες

Terraforte Culti για γυναίκες και άνδρες

Terraforte Culti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Terraforte από Culti είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Terraforte κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alessandro Agrati. Το άρωμα περιέχει νότες ξύλων, καρυκεύματα και Κεχριμπάρι.

νότες ξύλων καρυκεύματα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terraforte by Culti.

Terraforte Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Culti Terraforte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Culti Terraforte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terraforte by Culti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terraforte by Culti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Ayala Moriel Epice Sauvage Histoires de Parfums Ambre 114 L`Artisan Parfumeur Al Oudh Space NK Laughter Nuit Hermes Hermessence Ambre Narguile Aramis Havana Serge Lutens Rousse Calvin Klein ck IN2U Heat Him Susanne Lang Red Ginger Salvador Dali Le Roy Soleil A Perfume Organic Mejica