Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

Pure Custo Barcelona Man Custo Barcelona για άνδρες

Pure Custo Barcelona Man Custo Barcelona για άνδρες

Pure Custo Barcelona Man Custo Barcelona για άνδρες Βίντεο
Pure Custo Barcelona Man Custo Barcelona για άνδρες Εικόνες

Pure Custo Barcelona Man από Custo Barcelona είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Pure Custo Barcelona Man κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και μανταρίνι; η μεσαία νότα είναι Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, θυμίαμα και σπόρος Τόνκα.

νερόλι Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι μανταρίνι

Νότες Ανθών

Μόσχος πατσουλί θυμίαμα σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Custo Barcelona Man by Custo Barcelona.

Pure Custo Barcelona Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Custo Barcelona Man by Custo Barcelona. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Custo Barcelona Man by Custo Barcelona αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Esprit Esprit Horizon Men Krizia Krazy Krizia Benetton Benetton Hot Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Serge Lutens Serge Noire Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Lucien Lelong Sirocco Ramon Molvizar Oriental Goldskin Jeanne Arthes Guipure & Silk Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Keiko Mecheri Attar de Roses Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme