Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Frankincense and Myrrh Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες

Frankincense and Myrrh Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Frankincense and Myrrh Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Frankincense and Myrrh Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Frankincense and Myrrh από Czech & Speake είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, πορτοκάλι , Νεράντζι, Βασιλικός και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι Μύρο, Χαμομήλι, πάπρικα και νότες ξύλων; οι νότες της βάσης είναι Ολίβανο, Λεβάντα, Κέδρος της Βιρτζίνιας και σανδαλόξυλο.

Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι Νεράντζι Βασιλικός φασκόμηλο

Μύρο Χαμομήλι πάπρικα νότες ξύλων

Ολίβανο Λεβάντα Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Frankincense and Myrrh by Czech & Speake.

Frankincense and Myrrh Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Czech & Speake Frankincense and Myrrh fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Czech & Speake Frankincense and Myrrh, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Frankincense and Myrrh by Czech & Speake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Frankincense and Myrrh by Czech & Speake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Hugo Boss Hugo Dark Blue Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Serge Lutens Mandarine Mandarin Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Antonio Banderas Seduction in Black Police Pure Police London Homme Tesori d`Oriente Te Verde DSH Perfumes Nourouz M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Giorgio Valenti P.U.R.E. Black Phoenix Alchemy Lab The Curator By Bobo Dinner