Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Neroli Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
σαπουνώδες
Neroli Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Neroli από Czech & Speake είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Neroli κυκλοφόρησε το έτος 1981. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και νερόλι; η μεσαία νότα είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; η νότα της βάσης είναι Υλάνγκ Υλάνγκ.

πορτοκάλι νερόλι

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Υλάνγκ Υλάνγκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Neroli by Czech & Speake.

Neroli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Czech & Speake Neroli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Czech & Speake Neroli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Neroli by Czech & Speake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Neroli by Czech & Speake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Comme des Garcons Energy C Grapefruit Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Fragonard Citron Floris Limes DSH Perfumes Pamplemousse Creed Orange Spice Jo Wood Organics Langa Lush Day of the Dead Gump`s Baroque Pearl Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea