Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Spanish Cedar Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες

Spanish Cedar Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες

Spanish Cedar Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Spanish Cedar από Czech & Speake είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Spanish Cedar κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι δαμάσκηνο, γάλβανο, Βατόμουρο και μοσχοκάρφι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και ξύλο γκουαϊακ.

Περγαμόντο

δαμάσκηνο γάλβανο Βατόμουρο μοσχοκάρφι

Κέδρος σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Spanish Cedar by Czech & Speake.

Spanish Cedar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Czech & Speake Spanish Cedar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Czech & Speake Spanish Cedar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Spanish Cedar by Czech & Speake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Spanish Cedar by Czech & Speake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman La Perla GrigioPerla Hedo White Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Etat Libre d`Orange Tom of Finland Mark Buxton Sounds & Visions Odori Iris Jardin de France Eau boisee Benetton Benetton Verde Man Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Cale Fragranze d’Autore Mistero Smell Bent Thai'd Down LR Terminator