Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Spanish Cedar Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες

Spanish Cedar Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες

Spanish Cedar Czech & Speake για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Spanish Cedar από Czech & Speake είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Spanish Cedar κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι δαμάσκηνο, γάλβανο, Βατόμουρο και μοσχοκάρφι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και ξύλο γκουαϊακ.

Περγαμόντο

δαμάσκηνο γάλβανο Βατόμουρο μοσχοκάρφι

Κέδρος σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Spanish Cedar by Czech & Speake.

Spanish Cedar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Czech & Speake Spanish Cedar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Czech & Speake Spanish Cedar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Spanish Cedar by Czech & Speake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Spanish Cedar by Czech & Speake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Estée Lauder Beyond Paradise For Men Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Antonio Puig Quorum Fragonard Papa Cheri Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Guerlain Guerlain Homme Intense Collistar Acqua Attiva Joya Potion Arno Sorel Shaman Silver Detaille Escrimeur Platinum J Mix 18