Σχεδιαστές » D E » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Chevalier d'Orsay D`Orsay για άνδρες

Chevalier d'Orsay D`Orsay για άνδρες

Chevalier d'Orsay D`Orsay για άνδρες Εικόνες

Chevalier d'Orsay από D`Orsay είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Chevalier d'Orsay κυκλοφόρησε το έτος 1911. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Αμάλφι λεμόνι, πορτοκάλι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Κανέλα, πιπέρι και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, δρυς βρύα και Βανιλια.

Λεβάντα Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι Βασιλικός

μοσχοκάρυδο Κανέλα πιπέρι μέντα

Μόσχος πατσουλί δρυς βρύα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chevalier d'Orsay by D`Orsay.

Chevalier d'Orsay Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D`Orsay Chevalier d'Orsay fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D`Orsay Chevalier d'Orsay, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chevalier d'Orsay by D`Orsay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chevalier d'Orsay by D`Orsay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Lorenzo Villoresi Spezie Abercrombie & Fitch Colden O Boticario Carpe Diem Demeter Fragrance Always Energetic James Heeley Cedre Blanc The Party The Ten Party 1986 Yardley Iris and Lavender Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Eden Classic Rapport