Σχεδιαστές » D E » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

$ D.S. & Durga για άνδρες

$ D.S. & Durga για άνδρες

τουμπερόζα

$ από D.S. & Durga είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, τουμπερόζα, στίραξ, σπόρος Τόνκα και δέρμα.

Μόσχος τουμπερόζα στίραξ σπόρος Τόνκα δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about $ by D.S. & Durga.

$ Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga $ fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga $, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει $ by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για $ by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Hermes Equipage Hugo Boss Boss in Motion Versace Dreamer Puma Flowing Man Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Christian Dior Eau Noire Iceberg Iceberg Effusion Man Amouage Jubilation for Men Mauboussin Mauboussin Homme Bijan Bijan Men Alain Delon Ad Alain Delon Plus Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux