Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

1538 Rheims D.S. & Durga για γυναίκες

1538 Rheims D.S. & Durga για γυναίκες

1538 Rheims από D.S. & Durga είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, ίριδα, πατσουλί, τζίντζερ και κρίνος.

Μόσχος ίριδα πατσουλί τζίντζερ κρίνος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1538 Rheims by D.S. & Durga.

1538 Rheims Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga 1538 Rheims fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga 1538 Rheims, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1538 Rheims by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1538 Rheims by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Aroma Calm Calvin Klein CK be Shiseido Zen Roberto Verino Verino Pour Homme Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Bijan Bijan Nude Cacharel Scarlett Le Labo Aldehyde 44 Dallas Le Labo Jasmin 17 Barbara Orbison Pretty Woman Mayssa Mayssa