Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Barbados D.S. & Durga για άνδρες

Barbados D.S. & Durga για άνδρες

Barbados από D.S. & Durga είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, μοσχοκάρυδο, λάιμ, Δάφνη και ρούμι.

σανδαλόξυλο μοσχοκάρυδο λάιμ Δάφνη ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Barbados by D.S. & Durga.

Barbados Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Barbados fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Barbados, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Barbados by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Barbados by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Fendi Fendi Uomo Tim McGraw McGraw Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme ScentStory 24 Christian Audigier Christian Audigier For Him Salvador Dali Salvador Smell Bent Violet Tendencies Esteban Bois Plume Kesling Be Bop Lush The Smell of Freedom