Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Beverly Hills 1985 D.S. & Durga για γυναίκες

Beverly Hills 1985 D.S. & Durga για γυναίκες

Beverly Hills 1985 από D.S. & Durga είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Beverly Hills 1985 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, Κεχριμπάρι, μοσχοκάρφι και ροδάκινο.

γιασεμί Κεχριμπάρι μοσχοκάρφι ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Beverly Hills 1985 by D.S. & Durga.

Beverly Hills 1985 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Beverly Hills 1985 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Beverly Hills 1985, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Beverly Hills 1985 by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Beverly Hills 1985 by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Paloma Picasso Tentations Montale Crystal Flowers Al Haramain Perfumes Marwah Mango MNG Cut for Woman Floris Zinnia Carla Fracci Hamlet Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Essentially Me Fauve Oriflame Grace O Boticario Glamour Secrets Rose DSH Perfumes Parfum de Luxe