Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga για γυναίκες και άνδρες

Bitter Rose, Broken Spear από D.S. & Durga είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bitter Rose, Broken Spear κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Θυμάρι, Ember και Cubeb or Tailed pepper; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, τριαντάφυλλο και Γαϊδουράγκαθο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, αγριόπευκο και καυτό σίδερο.

Θυμάρι Ember Cubeb or Tailed pepper

μοσχοκάρυδο τριαντάφυλλο Γαϊδουράγκαθο

Κεχριμπάρι αγριόπευκο καυτό σίδερο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bitter Rose, Broken Spear by D.S. & Durga.

Bitter Rose, Broken Spear Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bitter Rose, Broken Spear by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bitter Rose, Broken Spear by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada Sentiment pour Homme Oriflame Ascendant Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Ferrari Ferrari Light Essence Aveda Chakra 4 Fulfillment Fabi Fabi Per Lui Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Carthusia Ligea la Sirena Profumi del Forte By Night Black Coach Coach for Men Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 The Different Company De Bachmakov