Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη « Ομάδες

Cedar D.S. & Durga για γυναίκες

Cedar D.S. & Durga για γυναίκες

Cedar από D.S. & Durga είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Cedar κυκλοφόρησε το έτος 2000. Cedar έχει δημιουργηθεί από David Seth Moltz και Kavi Moltz. Το άρωμα περιέχει Κέδρος της Βιρτζίνιας και τριαντάφυλλο.

Κέδρος της Βιρτζίνιας τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedar by D.S. & Durga.

Cedar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Cedar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Cedar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedar by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedar by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Cartier Déclaration Edition Limitée Pierre Balmain Miss Balmain Le Prince Jardinier Arboretum Caron L`Anarchiste Jacques Bogart Witness April Aromatics Prescious Woods M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Caswell Massey Tricorn Sage Machado Pearl Les Nez Turtle Vetiver Oriflame Eclat for Men Teufels Kuche Demonic Slayer