Σχεδιαστές » D E » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Coriander D.S. & Durga για γυναίκες

Coriander D.S. & Durga για γυναίκες

απαλό πικάντικο
θαλασσινό

Coriander από D.S. & Durga είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, κόλιανδρος, κουβέβα, και θαλασσινές νότες.

νότες πρασίνου κόλιανδρος κουβέβα θαλασσινές νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coriander by D.S. & Durga.

Coriander Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με D.S. & Durga Coriander fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με D.S. & Durga Coriander, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coriander by D.S. & Durga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coriander by D.S. & Durga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Jil Sander Sun Men Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Lili Bermuda Somers Le Jardin Retrouve Citron Poivre Rasasi Deserve Men Demeter Fragrance Bourbon Alfred Dunhill 51.3 N Arno Sorel Aromatic Keiko Mecheri Paname Yves Rocher Tel Quel Mansfield Antonio De Curtis